• HYUNDAI Su Arıtma Cihazı Tankı 8 LT Paslanmaz
HYUNDAI Su Arıtma Cihazı Tankı 8 LT Paslanmaz
225.00 TL

R.O 2,2 Galon Su Arıtma Tankı

Tank dış tarafı, epoksi astarlama üzerine yapılan beyaz renkli iki parçalı poliüretan boya korumalıdır.

 Sudaki kirletici etkenlerden korunmak için HYUNDAI tankları kapalı, paslanmaz çelik gövde ve bağlantılı olarak NSF standart 58 kontrolleri altında üretilmektedir.

 Metal diyafram tipindeki genleşme tankı tasarımı istikrarlı su akışını sağlar. Metal gövde plastik gövdeye göre basınca daha dayanıklıdır. Metalin düşük moleküler gözenekliliği içindeki havanın basınç kaybını engeller.

 İçeriden O-ring’li pirinç sübap hava girişinden hava kaçırmasını önler. Pürüzsüz iç havalandırma başlığı diyaframı hasardan korur.

 Özel işlemlerden geçmiş yüksek kaliteli butil (kauçuk yapışkan) diyafram, tatsız ve kokusuz bir su haznesidir.

 NSF (National Sanitation Foundation) olarak bilinen ve Amerika’da Ulusal halk sağlığı ve çevre için standartların geliştirilmesi, ürün belgelendirme, test, denetim, eğitim ve risk yönetimi hizmetleri sağlayan yetkili küresel bir bağımsız en üst otorite, kamu sağlığı ve çevre kuruluşunca onaylanmıştır.

 Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü (ANSI) tarafından onaylanmış ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından İçme Suyu Güvenliği ve Arıtımı için sertifikalandırılmıştır.

 IAMPO (Uluslararası Sıhhi Tesisat ve Mekanik Görevlileri Birliği) sertifikalıdır.

 CE Belgelidir. (CE, belgesi, ürünlerin, amacına uygun kullanılması halinde insan can ve mal güvenliği, bitki ve hayvan varlığı ile çevreye zarar vermeyeceğini, diğer bir ifadeyle ürünün güvenli bir ürün olduğunu gösteren bir işarettir.


İlgili Ürünler
Bu Kategorinin En Çok Satanları

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bayimiz Olmak İçin

Türkiye genelinde bayilikler hakkında bilgi almak için bizi arayın.

Teknik Destek

Teknik Ekibimize ulaşmanın en kolay yolu;
0212 879 26 72

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır